Malaysia Complain
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Raja Nasi Lemak

Go down

Raja Nasi Lemak Empty Raja Nasi Lemak

Post  Peminat Fri Sep 26, 2008 2:06 am

Aku tok nak complain pasal Raja Nasik Lemak dekat masjid bahagian kuching ya. Dolok masa mula-mula bukak bukan main lagik nyaman and sedang-sedang lah nasik diberik sidak ya. Kinek tok masa business dah maju, aku rasa dalam tiga empat sudu jak nasiknya. Udah ya rega sampei RM6. Mun rega mahal agik dapat dibayar tapi janganlah kualiti makanan dengan kuantiti makanan ya dikurang juak. Dahlah makin sikit, makanannya makan kurang pedas and nasik dipakei nasik murah. Sik berpatutan langsung.

Aku complain tok bukan nak suruh mana-mana pihak ambik tindakanlah, tapi biarlah jadi teladan dan nasihat kepada sidak-sidak sama kita tok nak molah business. Janganlah kempang ati gilak ngecas orang macam ya. Nang benar dalam business tok maok untung tapi ambiklah juak berkat kadang-kadang. Rezeki datang dari tuhan,bukan kerana nasik kita nyaman, bukan juak kerana tempat kita best tapi kerana Allah swt mukak pintu rezeki ya dengan kita. Jadi ingatlah, anytime jak nya boleh nutup balit pintu ya.

Peminat
Guest

Back to top Go down

Back to top